Únor 2016

l8.2.2Ol6

18. února 2016 v 23:41 | Kristýn |  Uncategorized
Zdravím všechny,konečně jsem se dostala k napsání tohoto článku,jen zadnešek ho píšu už podruhé,protožese mi vymazal.......achjo

Určitě jste si všimli nového designu, který jsem chtěla ladit do bílé s černými nadpisy, chtěla jsem aby byl jednoduchý, přehledný,nepřeplácaný a s výsledkem jsem spokojená. Co na něj říkáte vy?

Dnešní článek píšu opět dost pozdě, ale opravdu nic nestíhám. Dnes jsem si začala balit věci ano opravdu brzo Kristýnko, protože od zítra začínáme stěhovat z bytu. Mám z toho všeho strašné nervy, všude samý nepořádek a zmatek. Už se těším až si lehnu v novém pokoji do postele s přítelem a hrnkem zeleného čaje a budeme sledovat filmy.

Zítra přijede rodina z mamčiny strany bratr s rodinou a rodiče, aby nám se stěhováním pomohli.

Dnes vám ještě přednastavím nějaký článek na zítra, nebo na sobotu, protože do nedělného večera nebudu mít na 110% čas se vám ozvat. Na konec března pro vás mám připravenou menší giveaway.
Ještě jsem chtěla dodat, že napravo v menu pod nadpisem "FOLLOW ME" najdete veškerý kontakt na mě, instagram, ask kdyby jste měli jakékoli otázky, které nechcete psát na blog, tak máte prostor tam, mail, a také novou fb stránku, která je zatím v řízení, ale i tam mi můžete napsat:)a určitě hodit ten like, nebo odběr at jste informováni o všech novinkách :)

Prozatím se s vámi rozloučím, jdu dodělat potřebné věci a snad koneně spát.

Mějte se krásně, Kristýn♥:)

Room ideas

14. února 2016 v 22:12 | Kristýn |  Rady a tipy
Ahoj všichni ! Vy,kteří jste četli mé dřívější články zde na blogu víte, že se stěhujeme do rodinného baráku, z čehož vyplývá, že budu mít nový pokoj a tak mě napadlo udělat článek s inspiracemi, doufám, že se vám bude líbit ! Have fun !