Stress on every corner||Stres na každém rohu

11. ledna 2016 v 19:56 | Kristýn |  Uncategorized
Občas si opravdu příjdu jako nějaký zvláštní subjekt, něco takového neviditelného..Ano přesně jako vzduch, ale také jako něco, po čem každý něco chce, takže lidé ví, že tento subjekt existuje, ač pro některé jen na chvíli.
Asi to není moc dobrý začátek článku a už vůbec ne po takové době mé neaktivity, ale přesto.. Zvedněte ruku vy, kteří jste si také někdy připadali jako něco či někdo, po kom stále někdo něco požaduje, neustálě vám někdo ukládá úkoly, máte čím dál více povinností a čím dál méně času na sebe.. Je nás takových asi dost, naštěstí tohle období není nekonečné, ačkoli nám to tak někdy může připadat.
V minulých článcích jsem vám psala o tom, že se stěhujeme z bytu do rodinného domu, ano je to tak, za měsíc a půl budu oficiálně majitelka nového "princess roomu" ... Musím se přiznat, že tohle je snad věc, na kterou se těším nejvíce, pak taky na myčku nádobí :D a většího soukromí.

Poslední dobou je to tak, že se doslova točím jako na Ruském kole. Ráno vstanu, jedu za tmy do školy, za tmy se ze školy vrátím, udělám si úkoly, pomůžu se školou mladší sestře, protože rodiče do večera skáčou kolem baráku, jsem s přítelem, jdu spát a takhle se to opakuje celý týden. Strašně mě mrzí, že nemám moc času jak na sebe, tak na přítele, ale nadruhou strau to všechno chápu, rodiče mají povinnosti kolem domu, ale na konci února už by se vše mělo zlepšit. Já už se strašně těším, jak budu mít krásný pokoj, na dvůr si koupíme Americkou Akitu, a budeme všichni štastní :D

Taky se opět hodlám vrátit k blogu, což je jedna z věcí, kterou opravdu moc chci zařídit do svého denního/týdenního/měsíčního stereotypu a dělat něco co mě baví.

Také vám chci opožděně popřát krásný Nový rok, spousty lásky, štěstí, zdraví a pohody.

Hlavně žádný stres !

Kristýn♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog? :)

Ano .. :) 81.6% (102)
ne .. :( 18.4% (23)

Komentáře

1 Elis Elis | Web | 29. ledna 2016 v 21:24 | Reagovat

Někde jsem četla, že život jsou samé povinnosti a strasti a radosti jsou jen jeho kořením, vzpomněla jsem si na to, jak jsem četla tvůj článek, ale myslím, že to nebude napořád, že v životě jsou i volné chvíle a plno radostí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama