1O reasons why...|1O důvodů proč...

20. října 2015 v 22:50 | Kristýn |  Téma týdne
Čau všichni, opět jsem po dlouhé době zpátky a doufám, že už to tak i zůstane.
Když jsem začala psát článek, abych opět vysvětlila co se děje, všimla jsem si témata týdne a napadlo mě, proč to nespojit dohromady. Takže článek

1O DŮVODŮ PROČ JSEM NEBYLA AKTIVNÍ JE NA SVĚTĚ.1.) Ve článku, který vyšel jako předposlední, jsem již zmiňovala, že jsme doma rozebírali stěhování se z bytu do baráku. Tehdy to bylo pouhé snění, pouhé uváhy a přemýšlení o tom jaké by to ASI bylo. Bylo to takové, že jsme se byli dívat na barák, ze kterého sešlo a nikdo už potom neměl chuť se jít dívat na další. Tak uplynul asi měsíc, možná měsíc a půl, a šli jsme se podívat na druhý. Ten byl mnohem lepší a tak se o stěhování začlo opět uvažovat...... Po chvíli počítání, přemýšlení to vše zase pěkne skončilo, uzavřela se kapitola a sešlo ze všeho, ovšem ne na dlouho. Už jste do toho zamotaní? Dobře, nebudu to protahovat. Koupili jsme barák, zítra se zařídí poslední papírování a pak hurá(?) do práce. Počítáme, že max. po Vánocích budeme "ve svém" a bude nám všem dobře No nejsme naivní?:)


2.) Rodina, rodina, rodina.. Občas mi příjde docela bizarní říkat, že v rodině je největší radost. Nelekejte se, nemyslím to nijak zle, svoji rodinu nadevše miluji, ale co mám sakra dělat, když někdo dokáže být tak krutý a házet vinu minulých nehezkých událostí na druhé a ze sebe udělat největší neviňátko? Tohle přece není rodina, nebo ano? Nějak se v tom nevyznám. Vždycky jsem si myslela, že rodina je nějaký celek a když říkám celek, myslím tchýně, tchány, zetě, bratry, sestry, tety...... no zkrátka všechny, tak proč se sakra odcizujeme a rozdělujeme? Na čí straně má pak človek být? není lehké slyšet z jedné strany to a z druhé strany to, jsem ze všeho dost zmatená, doufám, že to brzo pochopím.. Nebo radši ne?


3.) Škola? Samozřejmě :D snad nikdo se nesmí zapomenout vymluvit na školu, protože škola mi "opravdu" zabírá strašně moc času.. Jen kyby se to projevilo taky na známkách :D a chování učitelů. Ale to taky určitě známe všichni.


4.) Podzim. Ano, vážně, i tohle úžasné období mi zabírá neskutečně moc času, vždyť jen to počasí je naprosto absurdní. Já se těšila na krásný, sluncem a barvami zalitý podzim tak jako na fotkách a ono místo toho jen prší, prší a prší? Dobře, asi jsem byla naivní v tom, že bude krásné počasí a krásně zbarvená příroda, vytáhnu foťák a rodinu a někam zajedem :D Vlastně, tento podzim strávím nejspíš jen v posteli, s kapučínem, haldou svetrů, podkolenek a všemi těmi naprosto úžasnými věci a budu líná :D Vlastně jako obvykle


5.) Kamarádi a rodina. Jednou z dalších pro me naprosto nepostradatelných věcí jsou pro mě kamarádi a rodina, kteří mají přednost naprosto přede vším. S kamarády jsme si teď užívali naprosto úžasné chvilky, od hodů, až po "koncert" Ektora, přes školu, výlety, přespávačky a všechny ostatní věci co k tomu patří, které taky mimochodem můžete vidět u mě na instagramu TADYYY. Odběry, liky, komenty zakázány nejsou :D. Občas opravdu vidím, že si člověk neuvědomuje to co má a neváží si toho.


Zbylých 5 faktů bych asi shrnula tak nějak najdnou, těchto 5 co jsem vypsala jsou takové nejdůležitější důvody proč jsem nebyla na blogu aktivní, potom samozřejmě hraje roli zdravotní stav a další "nežádoucí faktory". Prostě blog musel jít zase na chvíli stranou. Říkala jsem si, že než vás nudit a odbývat nějakými trapnými a únavnými články, radši nebudu vydávat žádné a blog zase chvíli stopnu. Zkrátka, teď jsem zpět, v příštím článku bych vám rda ukázala takový větší haul ze všech možných stránek a obchodů a trochu se pochlubila nějakými úlovky a taky se určitě můžete těšit na průběh stěhování :D MYslím, že to bude docea zábava ovšem, jak pro kohoTeď se s vámi loučím ne na dlouho a brzy se těšte na další článek :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog? :)

Ano .. :) 81.6% (102)
ne .. :( 18.4% (23)

Komentáře

1 Elis Elis | Web | 12. listopadu 2015 v 7:46 | Reagovat

Tvé důvody neaktivity jsou pochopitelné, v životě se něco děje a blog jde bokem... ohledně rodiny, že by měla držet spolu, to beru tak, že mě nevadí, když v rodině jsou rozpory, kolik lidí, tolik povah atd... podle mě to není důležité, hlavní je, že když se stane něco špatného, nebo někdo potřebuje pomoc, že se rodina semkne, řeší to a hlavně pomůže... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama