Big changes | Velké změny

15. září 2015 v 8:31 | Kristýn |  Novinky
Cheerio!
Zdravím vás všechny u dalšího článku, dnes bude článek jen velká malá povídačka! Read more.


Občas jsem se sama sebe ptala, proč je můj život jeden velký stereotyp a proč se v mém životě taky nemůže stát něco většího, jako například koupit si hada, nebo mluvícího papouška, ale to jsem hodně odbočila.

V nějakém z článků, které jsem psala docela dávno, jsem se zmínila o stěhování a taky o tom, že jako čtyřlenná rodina bydlíme v malém bytě. Chtěli jsme se už asi před 3-4 měsící stěhovat do baráku, byli jsme se i dívat, ale baráky v katastrofálním stavu, které s cenou nešly pod 2 miliony, takže z toho opět sešlo.

Před 2 týdny jsme se šli dívat na další barák, který ačkoli je po paní staršího věku a už dlouho v něm nikdo nebyl je v super stavu, potřebují se opravit zákadní věci jako koupelny a kuchyně a tak se teda rozhodlo a v následujícím měsíci max. dvou, čekejte články z úplně jiného prosředíí !

Možná je to pro někoho blbost, že jsem šťastná z "nějakého" stěhování,ale pro mě a naši rodinu je to naprosto svělé, z malého bytu se odstěhovat do baráku, který je opravdu dost velký na to, aby jsme měli dostatek soukromí.

A jen tak bych se ještě ráda vyjádřila k tomu počasí co momentálně neví co chce. Jsem zase nemocná, takže ležím doma v posteli s antibiotiky a zameškávám školu vadí mi to neskutečně, ikdyž se mi tam nechce, tak dohánění věcí mě děsí ještě víc x(.

Mám předchystaných pár článků, takže se můžete tento týden těšit na pěkně natlouklý blog!

Doufám, že jsem vás článkem neunudila k smrti.

See you :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog? :)

Ano .. :) 81.6% (102)
ne .. :( 18.4% (23)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama