Září 2015

Problematika dnešních teenagerů

17. září 2015 v 18:30 | Kristýn |  Úvahy a jiné zamyšlení
Je smutné a zároveň nesmyslné chování dnešních lidí dětí ve věkovém rozmezí od 13-17 let.
Proč si ve 13ti letech plně neužívat relativní svobodu, nevěnovat se škole, kamarádům, nedělat normální věci, ale místo toho pít, kouřit trávu, nedej bože užívat jiné drogy? Když se posunu o 3-4 roky zpět, kdy jsem byla v tomto věku, vzpomínám si jen na úžasné časy - s rodinou, kamarády... užívala jsem si každý den, kdy jsem přišla ze školy, udělala jsem si jen zrnko povinností, které jsem měla a šla ven - užívat si, žít ten život, kdy jsem se nemusela starat o to, že na střední škole je všechno jinak, že ve věku, kterém jsem teď budu mít mnohem víc a a důležitějších povinností, budou mě čekat velká rozhodnutí a nebudu mít tolik času jako tenkrát.
Když si vezmu život dnešních 13ti letých holek/kluků - jde jen o to, mít co nejlepší mobily, počítače, bydlet v luxusu, mít hodně peněz, vypadat jako Barbie a Ken.
V tomto věku je taky naprosto normální každý týden spát s jiným klukem/holkou, prolézt každý víkend nějaký klub se sfalšovanou občankou a užívat si ve stylu alkoholu, cigaret, trávy a drog.
Proč je všechno teď tak špatně? Proč to není jako dřív? Je to selháním ze strany rodičů a nebo je to jen dobou?
Docela by mě zajímalo, kdy tento "trend" začal a kdo ho vůbec vymyslel..
Mám strašně moc otázek, které se týkají tohoto tématu, mohla bych o tom mluvit, psát až do nekonečna, ale k čemu to je?
Odpovědi na mé otázky mi stejně nikdo nikdy nedá i když bych strašně chtěla.

Tímto článkem jsem jen nějak chtěla pukázat na to, co se děje a že je to opravdu hrozné.... a taky nějak ze sebe vyventilovat to co mě strašně trápí...

Denně vidím desítky holek a kluků 13-15 let, kteří si vysedávají na různých místech, kouří, pijou a pokřikují na ostatní lidi. Smějí se mi, že nejsem stejná, já se jen hrdě usmívám, že jsem jiná a snažím se být co nejlepší, snažím se chovat přiměřeně svému věku a hlavně.. snažím se chovat tak, jak mě moji skvělí rodiče vychovali - vždy mě vedli jen k tomu nejlepšímu..


Big changes | Velké změny

15. září 2015 v 8:31 | Kristýn |  Novinky
Cheerio!
Zdravím vás všechny u dalšího článku, dnes bude článek jen velká malá povídačka! Read more.

Losos s mandlovo sýrovou krustou

7. září 2015 v 17:24 | Kristýn |  Recepty
Hi everyone!

Dnešním článkem bude recept na lososa, nechte si chutnat!

News on me

5. září 2015 v 13:55 | Kristýn |  Uncategorized
Ahoj, po dlouhé době jsem se rozhodla napsat článek, doteď toho na mě bylo moc a tak jsem blog musela ze svých koníčků, zájmů, povinností vypustit a věnovat se opravdu tomu nejdůležitějšímu a to začátku školy, rodině a taky trochu sama sobě.