1.8.2015

1. srpna 2015 v 22:16 | Kristýn |  Uncategorized
Ahoj všichni ! Vítám vás u dalšího článku, který je po dlouhé době pojatý jako deníček. Více v c.č. Have fun ! :)


Mohli jste si všimnout, že delší dobu nevyšel žádný článek (vlastně od začátku prázdnin až do předminulého článku, kterým bylo jen mé vyprazdňování citů :D ČLÁNEK ZDE ) a má to i svůj důvod. Byla jsem se sestrou na prázdninách u babičky na horách, kde jsem byla ráda, že se mi načetly soc, sítě abych mohla poodpovídat na zprávy, protože s internetem je to tam fakt bída ale to už jsem psala několikrát :D jely jsme tam hned třetí den prázdnin a byly tam až do 18.7. U babičky byl i bratránek, takže jsme se nikdo určitě nenudil.

Měla jsem možnost navštívit i hrad ve Velkých Losinách, kde bylo opravdu krásně, také jsme byli na pouti a všechno bylo fajn, počasí krásné, vlastně na pouti až moc, protože ty vedra byly hrozné, ale když jsme jeli na hrad bylo příjemně, krásně pofukovalo, svítilo sluníčko, takže takové to typické výletové počasí :)
Přidávám i pár fotek, tak ať se líbí ! :)

(Pouť - Bratránek a sestra)

Další fotka z poutě navíc s babičkou


A ještě jedna s dědou :)

Na pouti měli také výstavu ptáku, byli opravdu famózní, no ne? :)

Teď ještě pár fotek z hradu

Bylo to tam vážně úžasné, taky jsme se vydali k větrným elektrárnám


Byl to taky fajn zážitek, ovšem mrazilo mě ze zvuku vrtulí, z výšky kde vrtule jsou a vůbec z celého pohledu na onu velkou věc.

Když jsme přijeli od babičky, tak 21.7. jsem oslavila svých sladkých 16 :) a 24.7. svátek, který jsem společně s narozeninami oslavila s kamarády na pořádné outdoor párty, takže narozeniny byly super.

Co už není tak super, že na zbytek prázdnin se ruší téměř všechny plány, protože já jako super a úžasný člověk mimojiné jsem si předevčírem zlomila prsty na noze, kdy jsem byla neopatrná a zkopla si je. Takže mám nohu v sádře, berle a nějak špatně a škaredě zlomený palec, je to opravdu "super".....
Teď už se jen modlit, aby prsty správně srostly.

Dále u nás v rodině nastala veliká novinka, zatím je to čerstvé a nechci nic zakřiknout, takže o novince bude příští článek ! :)


Doufám, že jsem vás článkem a fotkami neunudila a těším se příště :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog? :)

Ano .. :) 81.6% (102)
ne .. :( 18.4% (23)

Komentáře

1 cincina cincina | Web | 4. srpna 2015 v 21:43 | Reagovat

U babičky sis to určitě musela užít:) A tu pouť taky:) Buď ráda, že ses skoro vyhla internetu:D Někdy je lepší nebýt na přijmu.
Jinak těch tvých prstů je mi líto. Ale to zvládneš!:D

2 Kristýn Kristýn | Web | 4. srpna 2015 v 23:08 | Reagovat

[1]:ano užila;) joo to máš pravdu, ten virtuální život je kolikrát hrozný :):D už je to dobrý, jen mi to maří plány trochu :D:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama