Nové začátky v životě

10. července 2015 v 21:25 | Kristýn |  Uncategorized
- Je asi hodně pošetilé říkat "nový život", když život žiju stále svůj a stejný, ale jak jinak jednoduše nazvat změny v životě.
Není to poprvé co jsem si řekla, že chci změnit svůj život na nějaký jiný a lepší směr, nevyšlo mi to, vydrželo mi to pokaždé chvíli, ale teď cítím úplně jinou iniciativu než předtím, je to něco co mi říká, že je potřeba abych se svým životem opravdu něco udělala, teda ne jen něco, ale aby byl opravdu celý tak jak chci já a ne tak jak mi ho jiní diktují. Aby byl takový, abych s ním byla spokojená i já a ne jen ostatní, ale k tomu potřebuji, jak už vím hodně pevnou vůli, abych cíle dosáhla.
Je asi paradox, že doteď jsem se na větší rozhodování ptala ostatních, a vždy jsem se nechala vést jen jejich názory a nikdy jsem nepřemýšlela o tom, co chci sama a co je podle mě správné.
Nejsem typ člověka, který myslí jen na sebe, jak to z mého textu asi vyznívá, jen neumím jinak vyjádřit to, že jsem za sebe neuměla rozhodovat a to byla největší chyba.
Tento článek jsem napsala jen abych se trochu vypsala a taky možná i pro vás, aby jste mysleli svou hlavou a nenechávali se hodně ovlivňovat názory ostatních, zase ale nebuďme paličatí a nechme si poradit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog? :)

Ano .. :) 81.6% (102)
ne .. :( 18.4% (23)

Komentáře

1 Elis Elis | Web | 17. července 2015 v 22:49 | Reagovat

Myslím, že si to nazvala správně, když se změníme, tak je to nový život, jen je těžké té změny se držet, staré návyky nás táhnou zpět, chce to velmi silnou vůli u změny vydržet a přijat je za definitivní a žít tak...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama