Červenec 2015

HAUL- Ebay, Deichmann, Kik

26. července 2015 v 23:01 | Kristýn |  Novinky2
Ahoj všichni, vítám vás u prvního článku v Beauty&Fashion sekci. Tento článek budou nákupy z Ebay.com , Kiku a Deichmannu. Doufám, že se článek bude líbit.

Nové začátky v životě

10. července 2015 v 21:25 | Kristýn |  Uncategorized
- Je asi hodně pošetilé říkat "nový život", když život žiju stále svůj a stejný, ale jak jinak jednoduše nazvat změny v životě.
Není to poprvé co jsem si řekla, že chci změnit svůj život na nějaký jiný a lepší směr, nevyšlo mi to, vydrželo mi to pokaždé chvíli, ale teď cítím úplně jinou iniciativu než předtím, je to něco co mi říká, že je potřeba abych se svým životem opravdu něco udělala, teda ne jen něco, ale aby byl opravdu celý tak jak chci já a ne tak jak mi ho jiní diktují. Aby byl takový, abych s ním byla spokojená i já a ne jen ostatní, ale k tomu potřebuji, jak už vím hodně pevnou vůli, abych cíle dosáhla.
Je asi paradox, že doteď jsem se na větší rozhodování ptala ostatních, a vždy jsem se nechala vést jen jejich názory a nikdy jsem nepřemýšlela o tom, co chci sama a co je podle mě správné.
Nejsem typ člověka, který myslí jen na sebe, jak to z mého textu asi vyznívá, jen neumím jinak vyjádřit to, že jsem za sebe neuměla rozhodovat a to byla největší chyba.
Tento článek jsem napsala jen abych se trochu vypsala a taky možná i pro vás, aby jste mysleli svou hlavou a nenechávali se hodně ovlivňovat názory ostatních, zase ale nebuďme paličatí a nechme si poradit.

Running songs !

4. července 2015 v 8:00 | Kristýn |  Hudba
Ahoj všichni, vítejte u dalšího článku, kterým bude hudba k běhání. Takže bez dalšího komentování, jdeme na to !