Deníček z hor

23. března 2015 v 9:46 | Kristýn |  Novinky
Zdravím vás u mého dalšího článku, kterým bude slíbený deníček z hor /od babičky a dědy/. Více v c.č. ↓↓ Příjemné počtení.Jak jen začít? Možná tím, že na hory jsem jela opravdu nepřipravená. Jeden den večer mi naši oznámili, že nadruhý den ráno odjíždíme a tak se jelo.
Byla to pro mě docela výzva se během hodiny nachystat a ráno hned vyjet, ale jak se říká - nečekané věci jsou ty nejlepší.
Jela jsem vlastně já se sestrou a vezl nás tam taťka autem. U babičky si dal s náma oběd a hned jel domů.
Proč?
Příčina byla jasná. Sestra měla 3.března narozeniny, ke kterým měla dostat nový pokoj, stejně jako já.
Bylo to sice v plánu až na konec dubna, ale jelikož to čas a finance umožnily dříve, tak se to udělalo už na přelomu února s březnem.
Verča ovšem o ničem nevěděla, byla to taková tajná akce, taky potom tak vypadala reakce. Vešla do pokoje a jen se tak dívala kolem sebe. Já se ani nedivím, nikdo nemohl čekat, že bude skákat radostí, jelikož tohle by byl asi šok pro každého.
Tak jsem trochu odbočila od tématu "Hory" a zase se vrátím.
Nebyla jsem ani lyžovat a ani na snowboard, protože nejezdím. Radši mám procházky po lesích a stezkách. Ovšem tentokrát se nedělalo ani to, protože to počasí nedovolilo.
Jak už jsem ale psala v minulém článku, tak jsem se hodně rozmazlovala jídlem. To byl opravdu hardcore. Jenže stále ne a ne přibrat, což mě hodně štve.
Byly jsme u babičky se sestrou od pondělí do soboty, protože v sobotu jsem šla ještě na ples. Babička s dědou jeli s náma a byli u nás do pondělí, přičemž jsme sestře ještě udělali menší narozeninovou rodinnou oslavu s dortem a tím, co k dětským narozeninám patří.
Na plese jsem byla takovém neobyčejně obyčejném :D Nebyl na nic zaměřený. Pokud dovolíte a nebude vám to vadit dovolím si vám sem hodit můj večerní "narychlo look" ( :D ).. Narychlo byl protože jsem šla se sestřenkou, která mi odpoledne napsala, že se nejde, což se ovšem změnilo a hodinu před odchodem mi napsala, že půjdem. Byla jsem opravdu "šťastná", za hodinu se nachystat na ples aby člověk normálně vypadal je snad nemožné, však sami posuďte podle fotky. ↓↓


Teď vám sem ještě hodím fotky toho dokonalého jídla, rozloučím se a ve středu se zase ozvu. Mějte se krásně.K.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog? :)

Ano .. :) 81.6% (102)
ne .. :( 18.4% (23)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama