Duben 2014

PoVelikonoční nálada:) + fotky z "výletu"

26. dubna 2014 v 13:26 | Kristýn |  Fotografie
Ahojte bloggers:)
Dlouho jsem se neozvala zase já vím, ale bylo toho moc.. přijímačky, škola, rodina, Velikonoce, "výlet", focení:D, pak taky normální škola a tak podobně:) Proto, když jsem si večer lehla, jsem byla schopna akorát tak zapnout TBBT a ležet..

Tak a písnička pro tento článek :)
Něco trochu tvrdšího:3:D

Normálně, na Velikonoce se nic nedělo, bylo tu pár lidí, měli jsme tolik, ale tolik jídla, až to pěkné není-_- to kdyby jste viděli -_- :D no samozřejmě jsem nepřirbala:( je to strašné .. chci se ze svých 47kg vyhoupnout na 50.. ale nějak na jídlo není chuť, a pak ani čas.. ale ikdyž jím, tak prostě nepřibírám..je to děsné.. ale asi bych se s tím měla smířit a na váhu raději nestoupat, pokud chci mít dobrý den:)

Tak.. Jinak v sobotu jsme byly s Nikou její ségrou a mojí ségrou na procházce na kopec.. do jedné vesnice.. spíš na pole-_-:D jako vždy..:D šly jsme za kamarádama a naše rituální setkání je buď mezi balíky sena, nebo u křížku:D možná se stala taková věc co asi nemělaxD ale příjde mi to směšnéxD to tu nebudu rozebírat(-_-) (?)radši(?) :D
No po cestě jsem fotila :) holky, Niku a taky "přírodu" :D Hledala jsem na okvětních lístcích nějaké hmyzy xD ale žádná okřídlená potvora (nejlíp vosa (včela), nebo čmelák) tam nebyla -_- a tak jsem si aspoň na makro fotila pampelišku :3
Protože mám použitelné fotky, tak tohle bude takový ten fotočlánek po delší době :)


No jinak :) za tu dobu co jsem nepsala se nic zvláštníoh nestalo:)
Včera jsme byli u koní, dělali jsme výběhy (čistili) což vás moc nezajímá, takže asi ani nemám co psát :)Fotky:):
Trošku jsem si pohrála s úpravou (vyvážení barev, jas kontratst atp)
Verunka♥


No super -_- takže teď vám sem nahážu prostě fotky jen vyfocené z foťáku..bez úprav, protože mi nejdou upravovat -_- a článek později přidávat nebudu, tak se nezlobte :)


Tak, když porovnáte fotku nahoře a tuhle fotky neupravenou je v tom poznat značný rozdíl ..
a nějak se mi sem takovéto fotky přidávat nechce, takže fotky přidám do dalšího článku i s porovnáním :)
Sem hodím ještě tak ze 2, a alespoň mám téma na další článek :)

Radka:)


:) zlato


A to nejškaredější nakonec:3 I love My Hair :3


Tak já se loučím, jdu se chystat ke koním :) zítra se ozvu :) pa:*

Krásné Velikonoce:)

21. dubna 2014 v 10:57 | Kristýn |  Novinky
Ahoj, v tomto článku bych vám jen ráda popřála krásné Velikonoce, a aby vás nebolel zadek jako mě, a to je teprve 11°° -_- :D

Ozvu se snad zítra :) po příjimačkách, které mě čekají ve 12°°, tak mi prosím držte palce, a já zase budu držet palce vám:D:3

No jinak, teď vás jdu oběhnout, a zítra přidám i diplomy za bleskovky:) jsem ráda, že jste se alespoň někdo zúčastnili:3:)

Tak ještě jednou krásné Velikonoce, a mnoho úspěchů u příjimaček;P


Tento obrázek prostě žeru:3:DMějte se famfárově:P:*

Bleskovka 0.1

15. dubna 2014 v 20:16 | Kristýn |  Bleskovky

Bleskovka

Ahoj ahoj :) Vítám vás u další rubriky aneb "Bleskovky" co vá čeká? :P nevím jestli se někdo zapojí, ale tak mě napadlo, že bych do tohoto článku napsala pár otázeček a vy mi na ně zkusili odpovědět co? :PP Nevím jestli se někdo zapojí, jen to zkouším :) tak více v c.č. :)

Fotky;)

9. dubna 2014 v 23:11 | Kristýn |  Fotografie
Ahoj :) Jak jsem slibovala, že ke konci týdne napíšu, tak píšu teď, ale chtěla jsem psát včera.. no vlastně já včera taky psala.. ale když jsem přidávala poslední fotku, spadl mi Chrome, tak mě to dost naštvalo, vypla jsem to a šla jsem nas..štvaná spat -_-:D a článek bude dlooouhý, tak kdo nechce.. ať nečte :)

i hate shoping !

7. dubna 2014 v 21:05 | Kristýn |  Novinky
Ahoj :)
tento článek bude uplně normálně, nenormálně obyčejný, a napíšu vám novinku:3 Někoho možná nebude zajímat, ale pro mě je to srdeční záležitost:^^ více v článku:)