Únor 2014

I'm Sory.. I'm go to +,-,-+,

21. února 2014 v 22:00 | Kristýn |  Novinky
Ahojte děcka, tento článek bude jen tak o infu a opět omluvě o delší době bez článku, ale byla jsem v nemocnici, a neměla pc, takźe asi tak .. -_- strašně mi to chybělo, ááá.. konečně jsem vám napsala :33

Takže, za tu dobu co jsem se neozvala, se kromě toho, e jsem spadla z koně a jela do nemocnice, nic neudálo .. asi o.O až na novej tablet a nabíječku na ntb, což je taky další důvod proč jsem nemohla napsat.. bcs. nebyl ntb, jeden se rozbil a k druhýmu jsme nabíječku koupili až dnes .. takžže asi tak ..

tento článek bude bez fotek a beze všeho, protože se musím jít chystat na spaní, jelikož zíttra je všemi očekávaný den -- > polonéza :33 strašně se těším dneska jsem si přivezla šaty :33 a bižu .. takžže mm všechno co potřebuji a zítra se můžem vyrazit .. fotky teda dodám na 100% po plese :))

takže zítra očekávejte fotky a všechno :33 ještě jednou se omlouvám .. no a u vás je něco nového? :))

případné zájemce do affs příjmám :) Piště link blogu, jméno/přezdívku, proč chcete být v affs.. :)

zatím se mějte a smějte :* btw. soráč za chyby :*** K.

Po delší době

2. února 2014 v 21:23 | Kristýn |  Fotografie
Ahoj, omlouvám se, že jsem se zase dýl neozvala, ale nějak nestíhám, bylo toho v celku dost ve škole (kterou jsem mimochodem děsně potento, ale fakt strašně takže se můžu jít leda zahrabat) No o tom zase později .. Jinak v tomto článku budou zase žvásty, žvásty, žvásty.. A taky fotky co jsem fotila kámošku;) takže kdo nechce číst nemusí a kdo jo tak v celém článku ;)