Listopad 2013

Jsem pozadu ,, -_- :D

30. listopadu 2013 v 21:22 | Kristýn |  Novinky
Ták a jsem tu zase .. :P BAF ! :D jinak jsem tu s novinkou .. :) rozhodla jsem se udělat další novinku na mém blogu .. Tentokrát to bude AFFS .. :P kdo by se chtěl zapsat, tak do komentářů hoďtě svůj blog, přezdívků, a proč chcete být v affs .. :)
Potom vám v dalším článku ještě přinesu nějaké ty pravidla .. :P :D
---

BTW .. :) PROSÍM VÁS, KLIKEJTE MI NA ANKETU, K SOUTĚŽI O FOTKU AŤ VÍM,, PŘÍŠTÍ TÝDEN BYCH JÍ CHTĚLA ZAHÁJIT, VÍM JE TOHO TROCHU MOC NARÁZ, ALE BUĎTE TAK HODNÍ .. =)

to je pro dnšek vše.. :) ztaím ahoj a nezapomeńte klikat .. :) Pa .. :)

Vánoce,Vánoce přicházejí, a na mě jde nálada .. =D

27. listopadu 2013 v 15:14 | Kristýn |  Novinky
Ahooj, ahooj, ahoj .. =) Už podle nadpisu asi poznáte, že půjde o článek o Vánocích .. =3 =D né, nebudu se dlouho vykecávat, jen jsem si říkala, že když tento článek píšu od včerejška od 19:00 hodin, tak že bych ho konečně mohla dopsat a zveřejnit =P =D (ano píšu ho už asi po 3tí, ale to je jen detail, že ano =D )

Více v celém článku =)

Migration

23. listopadu 2013 v 19:42 | Kristýn |  Novinky
Hi bloggers ! =)
Dnešní článek bude .... o ..... Migraci ... =D
Ano, budeme se stěhovat .. =D
Sice z bytu opět do bytu, ale ... Budu mít vlastní pokoj a sousedku nám bude dělat jedna suuper teta, mamčina kámoška =3
Ano, jdeme pryč tady z toho feťáckého doupíčka =D
Čtěte v celém článku .. =3

Každý konec, je novým začátkem

21. listopadu 2013 v 16:25 | Kristýn |  Novinky
Ahoj, začátkem tohoto drastického a divného článku by jsem se vám chtěla omluvit za to, že jsem skoro měsíc nic nepřidávala.. Je ptavda, že jsem totiž za ten měsíc nic nenafotila.. Nevím, jestli to sem mám vůbec psát, protože si nejsem jistá jestli to do blogu o mém focení patří.. Jestli sem patří nějaké depresivní a ubrečené city bloggerky, ale .. nějak bych vám to vysvětlit asi měla .. Protože vím, že několik lidí mi nabízelo pomoc, snažilo se mi pomoct s blogem a s mým focením a já .. já se na vás uplně vykašlala .. Ano .. Přiznávám se .. Byla jsem zaslepená do jakéhosi vztahu, do jakési lásky, která jsme myslela, že bude věčná, byla jsem zaslepená do onoho vztahu, který byl ze začátku úplně úžasný, který nikdy neměl skončit .. Jenomže .. Skončil.... vždycky jsem si myslela, že je pravda, že koho milujeme, toho nejsme nikdy pevně rozhodnuti opusit, i kdyby nám sebevíc ublížil.. Jenže .. asi to není pravda a pro příště nebudu myslet na to, že život může být fér a bez překážek, ale mám novou teorii, že ikdyž si myslíš, že najdeš cestu životem bez překážek, určitě nikam nevede.. Prostě, nedokázali jsme se spolu normálně bavit, za posledních 14 dní ... Potom, nedokázali jsme si dokonce ani normálně psát, a docela dost jsme se hádali, skoro vůbec jsme neměli čas na chození ven a tak .. prostě je konec.. Ale tak jak už vypovídá i nadpis článku .. Každý konec, je novým začátkem .. Já se teď aspoň začnu plně věnovat škole, tanečním a amozřejmě taky blogu ..

-------------------------------------------

Instructions

Opět začnu obíhat vaše blogy .. =-)
Opět začnu plně fotit =-)
Změní se tu možná i trošku design do nějaké vánočnější nálady .. =3
Začnu i dělat nějaké ty soutěže pro vás .. =-)

------------------------------------------------

Takže začínáme znovu a já soufám, že mi tak nějak nějakým způsobem odpustíte, a budete můj blog opět navštěvovat .. =-)

Vaše Kristýn .. =-)