Podzim je tu.. :3

14. října 2013 v 20:32 | Kristýn |  Fotografie


Ahoj ahoj ahoj .. :) fotogafové, fotografky, a všichni co teď koukáte na můj blog .. :)

Tento článek bude o tom jak konečně přichází podzim, všechno se nám to venku krásně baarevní a já nafotila opět pár foteek .. :3No jinak dnes jem se byla kouknout tady u nás u koní, pofotila jsem kamarádku jak skákala, a taky se těším jak se konečně vrátím po delší pauze do sedla .. :) no a teď už zpět k podzimu .. :))

Takže cestou za kamarádkou jsem si fotila stromy, zbytky květin a tak podobně.. prostě to, co dělám nejradši, ještě lepší by bylo, kdyby za mnou nekřičela ségra a netelefonovala mamka, mám ráda svůj klid při focení :D ale neberte to zase hodně vážně, byla jsem ráda, že jsem je vytáhla ven, maminka má dneska narozeniny, tak jsme se provětraly .. :)

Takže, vyfotila jsem si pár stromečků, lístků a pomalu odkvétajících kytiček, nevnímala jsem.. teda snažila jsem se všechno co nejmíň vnímat, a přemýšlet nad mou budoucností .. čekají mě příjmačky na střední a já stále nevím kam půjdu .. Chtěla jsem na fotografa na umělecko průmyslovou školu, jenže tak nějak jsem si o tom početla, a moc se takhle fotografové neuživí, takže jsem to vyškrtla ze seznamu.. No pak se mi nabízí hotelnictví a cestovní ruch, jenže si myslím, že se tam nedostanu.. No a tak pak co kruciš? :/ nechcete mi trochu poradit? Chystáte se taky na SŠ? napište mi kam.. možná se inspiruju .. :)


No a teď ty fotky .. :)

nevím proč .. ale něčím mě tato fotka zaujala .. :3 :D


Ano ano.. :D zase lístky . :))


strom, který mě něčím hodně zaujal .. :))


Tak a pozůstatky kytiček .. :)Doufám, že se fotky líbily, nebylo to moje moc dlouhé vykecávání, že mi napíšete nějaké ty vaše školy a já se zase na chvíli loučím .. :)) Zatím ahoj .. :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama